O nas

Żłobek Samorządowy we Wtelnie to pierwsza tego typu placówka w gminie Koronowo. Zaczął funkcjonować 1 marca 2016 roku. Aby zapewnić opiekę nad dziećmi do lat 3, przeznaczono obiekt we Wtelnie, w którym wcześniej był Ośrodek Zdrowia. W ten sposób został wykorzystany nieużytkowany budynek na tak bardzo ważny cel publiczny. W żłobku , który zapewnia miejsce dla ponad trzydzieściorga dzieci, jest sześć sal – trzy do zabaw i trzy do wypoczynku, toalety, szatnia, zaplecze kuchenne. Najwyższe piętro żłobka posiada zadaszony, przeszklony taras przeznaczony do werandowania dzieci z najmłodszej grupy. Na terenie rekreacyjnym powstał dostosowany do wieku dzieci plac zabaw.

Placówka jest czynna 5 dni w tygodniu, również w ferie i wakacje. Oferowana jest opieka dla naszych podopiecznych od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 17.00.

Drodzy Rodzice!

Każde dziecko jest dla nas jednakowo ważne i kochane. Zrobimy wszystko, by dzieci w naszej placówce były radosne, czuły się akceptowane i bezpieczne. Pomożemy im ukierunkować własny rozwój zgodnie z wrodzonym potencjałem i indywidualnymi możliwościami rozwojowymi, aby poznały siebie, stały się samodzielne i otwarte na świat.

Dzieciom zapewniamy:

Nasze grupy